KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16091030
nr 1609 1030
Thomas Lawrence, hans krets, Omkring 1800. Porträtt av Armand Emmanuel du Plessis de Richelieu, ej signerad. Olja på duk, 90x80 cm, yttermått inklusive ram: 100x89 cm
Kondition: mindre dukskada+lagning
Utrop:
12.000 kr
Såld:
8.200 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:32:10
8.000 kr
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska